Про компанію

Покрівельна компанія КАТТО – 11 років успішної роботи з постачання покрівельних матеріалів та комплектуючих для створення бездоганних покрівель!

Наша компанія була заснована в травні 2012 р. За ці роки пройдено важкий шлях від невеликої компанії-новачка до одного з лідерів покрівельного ринку України. Наші найцінніші надбання – десятки партнерів та сотні задоволених клієнтів, у компанії склався колектив професіоналів, готових вирішувати завдання будь-якого ступеня складності.

Обирайте наш досвід, якість та надійність для довговічності та затишку Вашої оселі та наш сервіс для впевненості у розвитку Вашого бізнесу!

Приходьте в гості:

(під час війни працюємо з понеділка по п’ятницю, з 9.00 до 20:00, субота-неділя 9:00-17:00)

Київ, вул. Машинобудівна, 35-А, пов. 3, офіс 302

Телефонуйте нам:

(067) 441-80-41 або (067) 409-20-12

Пишіть нам: info@katto.com.ua

5 основних причин працювати з нами:

Повна комплектація покрівельних систем. У нашій компанії Ви можете придбати все, що необхідно для створення надійного та красивого даху.

Виключно якісні матеріали власного імпорту провідних зарубіжних виробників, що гарантують високу якість своєї продукції, а саме:

  • Композитні та модульні металеві системи Novatik Natura, Novatik Metal, металеві водостічні системи Novatik Quadra та Novatik Ronda (Румунія)
  • Бітумна черепиця BTM (Туреччина)

Гарантія найкращої ціни. Гнучка система знижок та індивідуальний підхід до кожного клієнта з нашої сторони та нашими парнерами гарантує найкращу ціну.

Зручність. Для Вашої зручності працюють офіси продажу у м. Київ та більше 50 наших надійних партнерів по всій Україні демонструють та реалізують продукцію Новатик та БТМ.

Широкий асортимент у наявності. Вам не доведеться довго чекати на своє замовлення.

Швидка доставка. Строк поставки – до 10 робочих днів!

Приєднуйтесь до наших соціальних мереж: